20 тонн кисню лікарні вистачає на три доби. Марина Порошенко звернулась до “антивакцинаторів”

Автор: Галина Ворона
20:03 26.10

Депутатка Київради від “Європейської солідарності” Марина Порошенко закликала українців вакцинуватись з усім світом і не слухати хибних порад про “чіпування”, “зміну ДНК” і те, що вакцина “не пройшла клінічні випробування”. Окремо вона звернулась до войовничо налаштованих антивакцинаторів зі словами: “Щиро сподіваюся, що ви зміните думку раніше, ніж біда постукає у ваші двері”.

20 тонн кисню лікарні вистачає на три доби. Марина Порошенко звернулась до “антивакцинаторів”

Відповідний допис Марина Порошенко розмістила на своїй Facebook-сторінці, додавши фото балону з киснем ємністю 20 тонн.

Цієї кількості кисню пацієнтам четвертої лікарні столиці вистачає лише на три доби. Три доби дихання! Нині реанімація тут заповнена на 100%”, – зауважила вона.

Марина Порошенко навела дані лікарів про те, що 96% госпіталізованих – нещеплені, та наголосила на необхідності вакцинації.

Маю право закликати вакцинуватися і як лікар, і просто як людина”, – додала політикиня.

Вона нагадала, що минулого року разом з Петром Порошенком перехворіли на коронавірус, мали антитіла і все одно зробили щеплення від ковіду, бо це зменшує ризик складного перебігу хвороби і смертельної небезпеки.

Уся наша родина також вакцинована. Увесь світ вакцинується, і ми не маємо бути винятком. Іншого шляху запобігти хворобі, перервати ланцюг захворювання і зупинити пандемію не існує”, – підсумувала Марина Порошенко.

Читайте також: Сучасний концерт-холл в Києві будуть проектувати автори оперного театру в Осло – Марина Порошенко

Нагадаємо, Марина Порошенко вимагає скасувати нещодавні зміни, які обмежили права дітей з інклюзією.

Великий Київ у Google News

підписатися