Про це повідомили у прес-центрі ДБР.
За даними слідства, у 2008 році зазначений комплекс був переданий приватному підприємству в довгострокову оренду за умови повернення його державі після закінчення строку договору. На час передачі в оренду на території комплексу функціонував санаторій «Журавушка» та дитячий табір.
Однак, керівник приватного підприємства, в оренді якого знаходився оздоровчий комплекс, переслідуючи корисливий мотив та зловживаючи службовим становищем, організував розтрату цього майна та його фактичне знищення. Так, починаючи з серпня 2017 року орендарем незаконно, без відома та погодження державних органів здійснено фактичне руйнування цього об’єкту. Проведеними експертизами встановлено збитки державі на суму близько 20 млн грн.
Читайте також: Корупція в Аграрній академії: водій керівника отримував зарплату від шести підприємств
Для прикриття злочинної діяльності орендар використовував інше підконтрольне товариство, директору якого у серпні минулого року також було повідомлено про підозру.
Викриття корупційного злочину проводилось прокурорами спільно з територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Києва, та супроводження ГУ КЗЕ СБ України.
Читайте також: Колишній керівник «Житлоінвестбуд-УКБ» погорів на будівельних схемах: понад 1600 кв.м житла пішло родичам
Нагадаємо, раніше ми писали, що безоплатна приватизація землі безперспективна. Проте отримати 2 га землі можуть деякі категорії громадян. Пропонується надати людям не можливість безоплатного отримання землі, а здійснити її пільговий викуп за ринковою вартістю із суттєвою знижкою, порівняно з ринковою вартістю й розстроченням платежу.