Корупція в Аграрній академії: водій керівника отримував зарплату від шести підприємств

Автор: Галина Ворона
16:26 14.05

Особистий водій керівника Національної академії аграрних наук України одночасно був працевлаштований і отримував заробітну плати на шести держпідприємствах (структурних підрозділах НААН). При цьому він фактично не виконував посадових обов’язків. 

Корупція в Аграрній академії: водій керівника отримував зарплату від шести підприємств

Як розповіли у поліції, факт заволодіння коштами викрили слідчі. 

За даними правоохоронців, отримуючи зарплату у бюджетних установах, фігурант фактично виконував функції особистого водія керівника НААН та не виконував жодних функцій у вказаних державних підприємствах. 

Сьогодні, 14 травня, у чотирьох регіонах України (Київська, Вінницька, Дніпропетровська та Херсонська області) проведено обшуки, у ході яких вилучено документи щодо працевлаштування вказаного працівника, нарахування та виплати йому заробітної плати.  

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Читайте також: Елітний позашляховик за посаду академіка: керівник НААН потрапив в халепу

Нагадаємо, керівництво Національної академії аграрних наук України підозрюється у легалізації майна, отриманого злочинним шляхом та отриманні неправомірної вигоди. В ході обшуків у центральному офісі академії, розташованому поблизу адмінбудівель органів центральної виконавчої влади, виявили схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...