20 котів затопили 5 квартир, поки господарку рятували від коронавірусу у лікарні

Автор: Галина Ворона
12:45 25.04

Зо два десятки котів залишились вдома самі на кілька тижнів, коли їхню 70-річну господарку забрали до лікарні із COVID-19. Ймовірно, вони через спрагу відкрили кран і затопили 5 квартир.

20 котів затопили 5 квартир, поки господарку рятували від коронавірусу у лікарні

Про це розповіли журналісти “Сьогодні”.

Власниця тварин поросила волонтерку доглянути за пухнастиками, тільки не попередила, що ті можуть відчиняти двері та відкривати крани.

Був відчинений кран гарячої води, повна ванна води. І через край лилося. Я впевнена, що коти могли відкрити, бо він в такому положенні, що його легко відкрити”, – розповіла виданню волонтерка Поліна Рассказова.

Крім квартир, затопило загальні коридори, шахту ліфта та електродроти. А поряд – щитова. Усі збитки має компенсувати власниця квартири. Для цього постраждалим треба позиватися до суду, каже юристка.

Господиня за кілька днів має повернутись додому. Вона дуже переймається тим, що сталося, однак чи компенсуватиме збитки – не повідомила. Але сусіди сумніваються, що жінка відшкодує усе, бо підтоплює вже не вперше. Подібні неприємності на сусідів навалюють чи не щопівроку. І щоразу саме через те, що котики відкривають кран, аби напитися.

Крім компенсації, мешканці хочуть, аби частині котів жінка знайшла новий прихисток. Так вважає і волонтерка. Бо двокімнатної квартири для двох десятків тварин замало. А контролювати усіх жінка не може.

Читайте також: Є кіт у чоботях, а є кіт за кермом. В одному зі столичних заторів помітили автівку з котиком

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...