19 рік поспіль: як святкують День Європи на Михайлівській площі (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
17:12 15.05

15 травня Київ відзначає День Європи в Україні. Усі заходи відбуваються на Михайлівській площі. Тема цього року – “Дунайський шлях у Європу”.

19 рік поспіль: як святкують День Європи на Михайлівській площі (ФОТО)

У церемонії  відкриття Дня Європи взяли участь мер Києва Віталій Кличко, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, Голова Дунайської Комісії, Посли країн Європейського Союзу і держав Дунайського регіону, повідомляє КМДА.

«Радий привітати всіх із відкриттям Дня Європи в Україні, який в Києві відзначають вже 19 рік поспіль. Загальна концепція сьогоднішнього свята – «Дунайський шлях в Європейський Союз» – визначена не випадково. Уперше за 70 років Україну обрано головою «Дунайської комісії». Це – нові можливості та визнання авторитету нашої Держави в Дунайському регіоні. Символічно й те, що сьогодні також відзначають Міжнародний день сім’ї. А в символічному сенсі сім’я для України – це велика європейська родина», – підкреслив мер столиці.

Він зазначив, що міська влада щодня працює, аби Київ розвивався як сучасна європейська столиця, ставав зручнішим та комфортнішим для його мешканців та гостей.

Так проходили перегони ScootKyiv:

Завершаться заходи 15 травня о 20:00 симфонічним концертом на Михайлівській площі. У програмі заходу – світова прем’єра композиції видатного українсько-французького композитора Федора Якименка “На берегах Дніпра”.

16 травня о 20:00 концерт продовжиться.

У рамках Дня Європи 15-16 травня в Києві також відбудеться VII Міжнародний фестиваль мистецтв Anne de Kyiv Fest. Программа святкування тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...