Дні Європи: в Києві пройде фестиваль мистецтв Anne de Kyiv Fest

Автор: Марія Супрун
21:57 04.05

Із 13 до 16 травня в Києві в рамках «Днів Європи» триватиме Anne de Kyiv Fest. Міжнародний фестиваль мистецтв проходитиме на Михайлівській площі, на відрізку вулиці Володимирської (від Десятинного провулку до вулиці Десятинної) та на вулиці Десятинній.

Дні Європи: в Києві пройде фестиваль мистецтв Anne de Kyiv Fest

Головна тема фестивалю — мистецько-історичні дослідження постатей Ярослава Мудрого, дружини його Інгігерди та їхніх дітей, повідомляє Вечірній Київ.

«Анна Ярославна — донька Ярослава Мудрого, яку він в дусі й традиціях дипломатії тогочасної Європи видав заміж за короля Франції Генріха І. Анна Ярославна, потрапивши до французького королівського двору, стала одним із головних чинників європейського політичного життя, а згодом фактично керувала Францією при малолітньому королі — своєму синові — Філіпові І. Історія її життя, політичної діяльності, кохання і розставань є важливою темою фестивалю Anne de Kiev Fest», — зазначають організатори.

Зазначається, що 16 травня з 8:00 до 10:00 передбачається обмеження руху по Десятинному провулку, вулицею Володимирською (від Десятинного провулку до вулиці Десятинної) та вулицею Десятинною.

Нагадаємо, 3 вересня 2020 року Київрада присвоїла ім’я Анни Київської скверу на Львівській площі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...