17-річний киянин став світовим чемпіоном із кікбоксингу

05:32 12.07.2023

Українці стали одними з лідерів на Кубку світу з кікбоксингу WAKO — 9 золотих та 6 срібних медалей здобули київські спортсмени.

Світлодіодне освітлення

Одним з переможців став 17-річний Олексій Банар.Завдяки його перемозі на спортивному ринзі столиці Угорщини пролунало незламне «Слава Україні!» та замайорів український стяг, повідомляє “ВК”.

На чемпіонаті Олексій здолав двох опонентів — учасника з Сербії, що відзначився своєю неспортивною поведінкою та, у фіналі — поляка, з яким, зізнається чемпіон, навіть потоваришували.

Найближча спортивна ціль спортсмена — взяти участь у Чемпіонаті Європи у Стамбулі та здобути там перемогу.

Днями за ініціативи Громадської ради Деснянського району відбулося урочисте привітання Олексія, який відвідав зустріч разом зі своїми друзями — Артемом Ющенком, Чемпіоном України з тайського боксу та Русланом Більським, Чемпіоном світу з тайського боксу

На зустрічі спортсмени згадали й свого загиблого друга, вихованця спортивного клубу «SIAM» — Руслана Піскова («Варяг»), життя якого у 21-річному віці обірвала ворожа куля поблизу Бахмута. В пам’ять про загиблого воїна хлопці надягнули символічні футболки.

Довідка: У червні у Будапешті пройшов розіграш угорського етапу Кубка світу 2023 з кікбоксингу WAKO. Змагання зібрали представників 43 країн, серед яких однією з найбільших команд була національна команда України — понад 230 спортсменів. За підсумками дорослого, юніорського та кадетського турнірів збірна України посіла друге загальнокомандне місце.