10 планів українців після карантину – опитування

13:48 27.04

Після карантину українці найбільше хочуть зустрітися з родичами чи з друзями, а також вибратися на природу,

10 планів українців після карантину – опитування

Про це свідчать результати опитування соціологів з R & B Group.

За даними опитування, після карантину кожен другий українець хоче зустрітися з родичами (51%), кожен третій – зібратися з друзями (36%) і вибратися на природу (34%), по 28% хотіли б вийти на роботу і відновити регулярні прогулянки на повітрі, а ще 24% – відвідати перукарню чи салон краси.

Майже кожен п’ятий (18%) першим ділом мріє відправитись у подорож, а кожен десятий – зайнятись спортом (12%), піти у кіно / театр / музей / на виставку (11%), на шопінг (11%), в кафе / бар / ресторан (11%), торгово-розважальний центр (10%).

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Соціологи помітили, що посткарантинні пріоритети українців мають певні соціально-демографічні особливості. 

Так, жінки помітно більше чоловіків прагнуть зустрітися з родичами, а також відновити регулярні прогулянки і відвідати перукарню/салон краси, тоді як чоловіки трохи більше хочуть зібратися з друзями, вийти на роботу і зайнятися спортом.

Бажання зустрітися з родичами з віком опитаних зростає, тоді як бажання зібратися з друзями, вибратися на природу, вийти на роботу, відновити прогулянки на повітрі – навпаки – з віком менше.

Помітно менше бажання зустрітися після карантину з родичами у жителів обласних центрів, ніж у жителів інших населених пунктів, а от у сільській місцевості значно менше охочих в першу чергу вибратися на природу, відновити прогулянки на повітрі, відвідати перукарню / салон краси, поїхати в подорож, зайнятися спортом.

Нагадаємо, послаблення карантину обіцяють в 5 етапів після 11 травня, але при деяких умовах. Згідно плану зняття обмежень, опублікованому Денисом Шмигалем, етап №1 розпочнеться, якщо співвідношення виявлених випадків серед усіх протестованих не змінюється або щоденне відхилення утримувалось в межах 5%. Але не виключено, що за 1-м етапом зняття обмежень може слідувати одразу 4-й

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...