Зимовий локдаун: відвідування храмів не забороняється, але з обмеженнями

20:02 11.01

З 8 до 24 січня в Україні діятимуть карантинні заходи, які обмежують можливість візиту до більшості місць великого скупчення людей. Під обмеження потрапили й богослужіння: відвідування храмів не забороняється, однак за дотримання певних умов.

Зимовий локдаун: відвідування храмів не забороняється, але з обмеженнями

Про це повідомляє на офіційному сайті Міністерства культури та інформаційної політики України.

Так, релігійні заходи в приміщенні дозволяються, якщо на одного учасника обряду припадає не менш як 5 кв. метрів площі храму. На свіжому повітрі богослужіння можна проводити з дотриманням дистанції в 1,5 м.

Нагадаємо, що з 8 до 24 січня в Україні оголошено посилений “карантин зимових канікул”.  Відповідну постанову “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19” було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів від 9 грудня. У цей період обмежать діяльність закладів культури, розважальних, навчальних закладів, закладів розміщення, роботу спортзалів, фітнес-центрів, басейнів. Заклади харчування працюватимуть тільки на винос або з доставкою. Крім того, забороною мало регламентуватись припинення діяльності новорічних локацій. 

Читайте також: “Добрий вечір тобі, пане господарю!”. У Андріївській церкві лунала колядка 

Великий Київ у Google News

підписатися