Зимовий локдаун: супермаркети можуть не закривати окремі відділи

11:47 05.01.2021

МОЗ спростувало інформацію про те, що в магазинах буде заборонено продаж деяких товарів повсякденного попиту. Глава відомства заявив, що в перелік дозволених груп товарів, які можна продавати “на місці” додадуть ще й “побутову хімію”.

Зимовий локдаун: супермаркети можуть не закривати окремі відділи

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час щоденного брифінгу.

Інформація щодо заборони торгівлі лікарськими засобами, ветеринарними препаратами, пресою та кормами для тварин, яка вчора з’явилася у мережі, є недостовірною”, – підкреслив міністр.

Він зазначив, що на сьогоднішньому засіданні Кабміну планують зробити уточнення щодо положення побутової хімії у “карантинній” постанові.

Раніше Американська торгова палата в Україні заявляла, що Кабміну варто переглянути проєкт постанови, яка регламентує зимовий локдаун.

Вони були занепокоєні тим, що з 8 січня не лише в спеціалізованих магазинах, а навіть в супермаркетах буде заборонено продавати значну частину товарів повсякденного вжитку: побутову хімію та інструменти, одяг, пресу, лампочки, батарейки, дитячі товари для навчання.

На думку компаній-членів Палати, таке рішення не лише є прямим обмеженням прав споживачів у придбанні необхідної продукції, але й потенційно призводитиме до виникнення конфліктних ситуацій в магазинах.

Нагадаємо, що з 8 до 24 січня в Україні вводиться посилений “карантин зимових канікул”

Читайте також: Київ знову в лідерах за кількістю нових випадків коронавірусу

Великий Київ у Google News

підписатися