З’явилась інтерактивна мапа з місцями виявлення вибухонебезпечних предметів та небезпечних ділянок

Автор: Галина Ворона
15:32 13.04.2022

На офіційному сайті ДСНС запрацювала інтерактивна мапа з місцями виявлення вибухонебезпечних предметів та небезпечних ділянок.

З’явилась інтерактивна мапа з місцями виявлення вибухонебезпечних предметів та небезпечних ділянок
оренда квартири Київ

Як повідомляє ДСНС, онлайн-карта дозволяє щоденно відстежувати детальну динаміку робіт по розмінуванню (кількість виїздів, площа розмінованих територій та кількість розмінованих вибухонебезпечних предметів) в розрізі регіонів.

Мешканців Київщини попереджають про шахраїв

Зокрема, згідно з даними, станом на сьогодні на Київщині обстежено 435.99 га територій, знешкоджено 6554 вибухових пристроїв, у тому числі 562 авіабомби.

Також на онлайн-карті можна дізнатись про хід розмінування кожного району.

На мапі відображуються місця, на яких вже виявлені або ймовірно знаходяться вибухонебезпечні предмети, та ступінь загрози від них згідно наявної у ДСНС інформації (похибка локалізації становить до 30 м).

Рятувальники рекомендують використовувати інформацію з інтерактивної мапи при відвідувані місць, на яких велись бойові дії.

У ДСНС зауважили, що подати заявку про знахідку вибухонебезпечних предметів та відстежувати статус її виконання можна через сторінку з інтерактивною мапою на сайті або за номером 101.

розмінування

Читайте також: Гуманітарного розмінування в Україні потребують 300 тисяч квадратних кілометрів територій

Нагадаємо, мешканців Київщини попереджають про шахраїв, які пропонують обстеження територій і розмінування за гроші.

Великий Київ у Google News

підписатися