Зупинити насильство над містом: активісти проведуть Марш за Київ

Автор: Марія Супрун
18:08 08.09

Понад 45 громадських організацій і міських ініціатив проведуть об’єднаний Марш за Київ. Акція відбудеться 2 жовтня – її учасники пройдуть колонами вулицями столиці. Локація збору наразі не відома.

Зупинити насильство над містом: активісти проведуть Марш за Київ

Як повідомляється на сторінці заходу у Facebook, сьогодні біля будинку “Квітів України”, відбулась презентація “Об’єднаного маршу за Київ”.

Серед організаторів Маршу – Центр Урбаністичних Студій, Ukrainian Modernism, «Києве, Мий», Urban Crew, Зберегти «Квіти України», «Урбанина» й інші проєкти.

Головні вимоги:

  • зупинити «забудовне насильство над містом»;
  • реформа транспорту та мобільності;
  • повернути місту самоврядування й районні ради з бюджетом і повноваженнями;
  • Президенту та його офісу припинити втручатись у справи Києва;
  • чиста вода та повітря в місті;
  • розробити новий Генплан Києва.

Активісти наголошують, що марш є громадянською позапартійною подією без прапорів та організовується міськими ініціативами.

Нагадаємо, 6 липня киян вийшли на акцію протесту проти руйнування будівлі “Квіти України” та спорудження на її місці скляної коробки (ФОТО).

Вночі 11 липня біля будинку з’явилась важка техніка для зносу, а наступного дня почався демонтаж. Щоб зупинити руйнування, кияни прорвались за будівельний паркан та заблокували роботу техніки. Згодом стало відомо, що  у проекті підготовчих робіт, наданому забудовником, демонтаж фасаду будівлі відсутній.

Великий Київ у Google News

підписатися