Забудовника “Квітів України” судитимуть? В мерії прокоментували ситуацію з руйнуванням пам’ятки

Автор: Вася Петров
15:19 13.07

Будівельні роботи по “Квітах України” не можуть розпочатись без погодження Міністерства культури, оскільки ця адреса потрапляє в історичний ареал. Щоправда, роботи вчора вже почались – техніка почала руйнувати будівлю і була зупинена силами активістів.

Забудовника “Квітів України” судитимуть? В мерії прокоментували ситуацію з руйнуванням пам’ятки

Про ситуацію довкола пам’ятки на своїй сторінці у Facebook розповів депутат Київської міської ради, радник Київського міського голови Дмитро Білоцерковець.

Забудовник заявляє, що у нього є повідомлення про початок будівельних робіт. В прикріпленому файлі навожу документ”,

– пише Білоцерковець та підкреслює, що роботи в цій зоні не можуть.

Крім того, на проєкт відправлена ​​перевірка Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва щодо виявленої невідповідності. 

Так, забудовник заявляє, що частиною підготовчих робіт є знесення фасаду будівлі. А от у проекті підготовчих робіт, наданому власне забудовником, демонтаж фасаду будівлі відсутній. 

Упевнений, після перевірки буде складено акт про невідповідність робіт проекту і подано позов до суду з метою скасувати повідомлення про підготовчі роботи”,
– повідомляє Дмитро Білоцерковець.
 
Нагадаємо, вчора “Квіти України” почали зносити. Щоб зупинити руйнування, прорвались за будівельний паркан та заблокували роботу техніки.
 
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися