Зупинятимуть на вулиці. СБУ оголошує масштабні антитерористичні навчання

Автор: Тетяна Сененко
19:41 19.04

Служба безпеки України проводить та планує масштабні багатоетапні антитерористичні навчання у більшості областей

Зупинятимуть на вулиці. СБУ оголошує масштабні антитерористичні навчання

Про це сьогодні повідомив пресцентр СБУ.

«Під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій із захисту стратегічно важливих об’єктів та кордонів держави. Метою проведення заходів є удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам. В ході тренувань під посиленим захистом перебувають об’єкти критичної інфраструктури, у тому числі енергетичної і транспортної системи», – йдеться в повідомленні.

Зазначається також, що, крім підрозділів СБУ, у навчання залучені прикордонники, поліція, рятувальники, військові, найгвардійці, а також представники влади на місцях.

«Тренувальні заходи проводяться в умовах максимально наближених до реальних та з неухильним дотриманням прав і свобод громадян. Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо. СБУ звертається до громадян України із розумінням поставитися до тимчасових незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців», – вказали в СБУ.

Крім того, громадян прость інформувати правоохоронців за номером телефону довіри 0 800 501 482 у випадку:

-прибуття чи перебування підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

-появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;

-виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;

-отримання інформації про наміри здійснення терористичної і диверсійної діяльності або інших протиправних дій.

Минулого тижня тренувальні антитерористичні заходи вже почалися у Харківській, Херсонській та Сумській областях.

До слова, для укриття населення Києва від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру створено фонд захисних споруд цивільної оборони. Існує навіть інтерактивна карта столиці з адресами підземних сховищ.

Нагадаємо, Росія продовжує стягувати війська до кордонів з Україною. Генерал оцінив ймовірність атаки Росії на Київ.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...