Зруйнувати дві лікарні планують в Києві. Марина Порошенко виступила проти

16:32 25.02

Територію двох медзакладів планують передати під забудову. Лідерка “Європейської Солідарності” в Києві Марина Порошенко виступила категорично проти та в промові вимагали зняти питання з розгляду.

Зруйнувати дві лікарні планують в Києві. Марина Порошенко виступила проти

Про це йдеться на сайті “Євросолідарності”.

Я звертаюся до колег з комісії з питань власності зняти обидва скандальні питання (про передачу територій двох медзакладів під забудову) з розгляду, створити спільну робочу групу, до складу якої мають увійти представники двох комісій, детально вивчити ці питання і лише після цього приймати рішення»,

– з такою вимогою виступила Марина Порошенко.

Зокрема, йдеться про територію за адресою провулок Чеслава Бєлінського, 6, де знаходиться приміщення Київського протитуберкульозного диспансеру №3, яке місто намагається передати під забудову житлового комплексу.

Будівлі Київської міської клінічної лікарні №14, яка була приєднана до Київської міської клінічної лікарні №18, планують знести і побудувати там приватний медичний центр.

Депутати Київради підтримали ініціативу Марини Порошенко про створення спільної робочої групи по вивченню та опрацюванню питань щодо можливої забудови територій медичних закладів столиці, яка складатиметься з членів постійної комісії Київради з питань власності та постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Читайте також: Марина Порошенко про омбудсмена: проблеми киян з інвалідністю вирішуватимуться комплексно

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...