Зрубані дерева і будівельна техніка: що відбувається на Дніпровській набережній

14:37 03.02

Мешканці Березняків занепокоїлись вирубкою здорових дерев та будівельними роботами на Дніпровській набережній і запідозрили “зраду” – захват території чи забудову. Однак виявляється, нічого такого не відбувається.

Зрубані дерева і будівельна техніка: що відбувається на Дніпровській набережній

Як розповів у групі “Наш дім – Березняки” депутат Київради Андрій Странніков, на нараді з фахівцями “Плеса” він з’ясував, що на Дніпровській набережній продовжують капремонт пляжної зони.

І як це часто буває, роботи здійснюються без попередження, без спілкування та без роз‘яснень мешканцям про свої плани”, – додав депутат.

За його словами, наразі згідно з проектом влаштовують технологічний проїзд для транспорту, який буде обслуговувати пляж, а також укріплюють підпірну стінки, яка перебуває в передаварійному стані.

Фахівці “Плеса” запевнили депутата, що саме тому вчора зрізали з десяток дерев, які знаходились на цій дорозі та на місці майбутнього розворотного майданчика .

Як стверджує замовник, підпірну стінку неможливо укріпити, не пошкодивши дерева. Окрім того, більшість із них проросли самосівом через плити, які за проектом все одно треба демонтувати.

Замість зрізаних дерев планують висадити нові, але трохи далі, на схилі – його повністю засадять новими саджанцями.

Замовник і підрядник також пообіцяли, що про всі подібні роботи будуть інформувати заздалегідь і пояснювати мешканцям.

Читайте також: Радість для чотирилапих: у парку на Дніпровській набережній з’явився майданчик для собак 

Нагадаємо, Дніпровську набережну захистили від нахабних водіїв

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...