Зросли ціни на міжнародні поїзди: які напрямки здорожчали найбільше

Автор: Галина Ворона
12:58 11.12.2023

З 10 грудня вартість квитків на деякі міжнародні рейси зросла від 3% до 72%.

Зросли ціни на міжнародні поїзди: які напрямки здорожчали найбільше Фото: архівне
оренда квартири Київ

Як пояснила пресслужба перевізника, це пов’язано це з необхідністю оновлювати парк вагонів та зменшити загальні збитки від пасажирських перевезень.

Відтак, компанія відмовилась від практики знижок, які у минулі роки застосовувались  фактично на всі пасажирські міжнародні рейси, оскільки щороку збитки від пасажирських перевезень становлять більше 12 млрд грн.

В “Укрзалізниці” кажуть, що таким чином намагаються втримати рівні тарифи на рейси всередині країни, а також продовжити модернізацію рухомого складу.

Найбільше – на 72% – зросла вартість квитків на поїзд Київ — Варшава — Київ, попит на який лишається ажіотажним. Водночас пасажири можуть скористатись дешевими альтернативними варіантами на цьому напрямку.

Також зросте вартість проїзду до Хелма та зворотно, звідки можна зручно пересісти на Варшаву, залежно від класу місця: на поїзди з Дніпра — у межах 4-11%, з Харкова — 17-48%, з Києва — 15-47%.

Додала в ціні, щоправда мінімально, у межах 3%, і вартість проїзду в нічних поїздах до Відня та Перемишля. На проїзд в Інтерсіті+ Київ — Перемишль — Київ ціна збільшиться на 26%, а в нічному поїзді Одеса — Перемишль — Одеса — у діапазоні 37-49%.

Без змін залишилася вартість квитків на поїзди до Кишинева та Будапешта.

Тарифів на соціально важливі приміські перевезення поки не зміняться.

Нові тарифи почнуть діяти із запровадженням нового графіка руху пасажирських поїздів — з 10 грудня 2023 року. До зазначеної дати, купуючи квиток на будь-який день, пасажири сплачуватимуть стару ціну. 

Читайте також: “Укрзалізниця” запускає новий поїзд до Будапешта та Відня зі зручною пересадкою із Києва

Нагадаємо, 10 грудня почав діяти новий графік руху поїздів на 2024 рік.

Великий Київ у Google News

підписатися