Зрада дня та відповідь “зрадника”: розбірки прем’єрів щодо фото з Кадировим

Автор: Марія Супрун
13:07 22.02

Сьогодні мережу облетіло фото зради – віце-прем’єра, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського помітили поруч із лідером Чечні та союзником Путіна Рамзаном Кадировим.

Зрада дня та відповідь “зрадника”: розбірки прем’єрів щодо фото з Кадировим

Знімок, де вони стоять поруч на виставці зброї IDEX-2021 в Абу-Дабі, опублікував у Facebook прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та зажадав від Уруського пояснень. 

“Чекаю від Олега Уруського негайних пояснень”, – написав Шмигаль. 

У свою чергу, йому, також у Facebook, вже відповів та все пояснив Уруський, який відвідував виставку з офіційним візитом на чолі української делегації.

За його словами, на фото – офіційна церемонія відкриття міжнародної військово-технічної виставки IDEX-2021, а розміщення очільників офіційних делегацій під час ходи на початку церемонії визначає Протокол держави-організатора. Була застосована практика, згідно якої, особисті гості Правлячої родини були розміщені в алфавітному порядку.

Він додав, що українська делегація звернула увагу місцевого протоколу щодо неприйнятності подібних ситуацій у майбутньому.

Водночас, хотів би додати, що я особисто під час, в ході та після церемонії не мав (і не збираюсь мати) жодних контактів з главою делегації РФ, яким є Р.Кадиров…Також не вважаю можливим «шарахатися» від представників ані країни-агресора, ані будь-якої іншої країни, демонструючи, таким чином, невпевнену поведінку та слабкість української сторони“, – зазначив Уруський.

Н

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...