Зона відчуження закупить техніку на 90 млн грн щоб уникнути пожежі

18:15 21.10.2020

Уряд виділить майже 90 млн грн на модернізацію матеріально-технічного забезпечення Державного агентства з управління зоною відчуження.

Зона відчуження закупить техніку на 90 млн грн щоб уникнути пожежі
Світлодіодне освітлення

Відповідна постанова з’явилась на єдиному урядовому веб-порталі.

Нагадаємо, що пожежа в Чорнобильській зоні почалась 29 березня 2020 року й стала однією з наймасштабніших пожеж за часи Незалежності. Під час стихійного лиха постраждали десятки тисяч гектарів Чорнобильського заповідника.

“З початку року в зоні відчуження відбулося понад 50 випадків пожеж на загальній площі 67,5 тис. га та існує загроза виникнення пожеж в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Це особливо небезпечно на радіоактивно забруднених територіях, які можуть набути транскордонного поширення із Республікою Білорусь”, – зазначається у повідомленні.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на сьогоднішньому засіданні уряду акцентував увагу на людському чиннику потенційних пожеж.

“Майже кожного року внаслідок недбалості, безвідповідальності та інших причин на території Чорнобильської Зони відчуження спостерігаються масові пожежі. Для їх запобігання з резервного фонду держбюджету буде виділено майже 90 млн грн для Державного агентства з управління зоною відчуження”, – зазначив Шмигаль.

Читайте також: Дарниця задихається. Через пожежі на торфяниках район оповив дим

 

Великий Київ у Google News

підписатися