ЗНО відміняти не будуть, але можуть перенести (УМОВИ)

14:51 17.06.2020

Підстав для скасування чи перенесення Зовнішнього незалежного оцінювання на сьогоднішній день немає. Якщо не виникнуть інші умови, з 25 червня почнеться плановий процес ЗНО.

ЗНО відміняти не будуть, але можуть перенести (УМОВИ)
Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Ніхто не збирається скасовувати ЗНО, і причин для перенесення оцінювання на серпень наразі немає. Якщо такі причини будуть, то Міністерство охорони здоров’я та головний санітарний лікар повідомлять про це», – сказав Шмигаль.

Він додав, що зошити, в яких діти мають здавати ЗНО, уже розвезені на пункти здачі ЗНО.

За словами Шмигаля, ЗНО можуть перенести, якщо:

  • фіксуватимуть більше 60 активних хворих на 100 тисяч населення в середньому по Україні 
  • більше 50% областей матимуть перевищені 3 загальнонаціональні показники – кількість хворих перевищує 12 на 100 тис. населення, більше ніж 50% завантажених хворими ліжок в опорних лікарнях та охоплення тестуванням менше ніж 12 осіб на 100 тисяч населення.

Це ті параметри, які можуть спричинити перенесення ЗНО на інший термін. В іншому випадку з 25 червня ми починаємо плановий процес ЗНО”, – підсумував Денис Шмигаль.

Він також нагадав, що уряд цього року скасував проведення очного пробного ЗНО, замінивши його оцінюванням в режимі онлайн.

Нагадаємо, Міністерство фінансів розробило механізм повернення коштів за скасоване пробне ЗНО.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...