Знайти і покарати винних, якщо було місце підпалу – Прокопів про пожежу в костелі

Автор: Любава Лисичкіна
12:55 04.09

Уночі не лише кияни, але й уся країна важко переживала через пожежу в костелі святого Миколая.

Знайти і покарати винних, якщо було місце підпалу – Прокопів про пожежу в костелі

За словами   депутата Київради від  “Європейської Солідарністі”, заступника голови КМДА Володимира Прокопіва, вогонь знищив концертний орган, який свого часу за спецзамовленням був створений майстрами фірми «Rieger-Kloss».

Депутат переконаний, що  тепер  важливо говорити про те, що буде далі:

1. Правоохоронці та експерти оперативно мають відповісти на запитання: як і чому загорівся костел? І звісно ж – знайти і покарати винних, якщо було місце підпалу.

2. Оскільки цей об’єкт перебуває на балансі Міністерства культури та інформаційної політики, місто очікує не лише оцінки збитків і обіцянок, а чітких дедлайнів – коли почнеться комплексна реставрація костелу.

3. Треба обов’язково вирішити, як і за які кошти відновити духовий орган. А його точно треба відновлювати!

“Важливо, щоб все це відбувалося публічно і без перекидання відповідальності один на одного”, – додав політик.

Нагадаємо, вчора пізно ввечері загорівся костел святого Миколая (ВІДЕО). Загорання сталось між першим і другим поверхами та швидко розповсюдилось на покрівлю будівлі.

Рятувальники пожежу  загасили, але виявилося, що пошкоджено орган (ФОТО, ВІДЕО).  Причина виникнення пожежі встановлюється.
 
Депутат Ємець обурений тим, що міністр культури взяв під контроль пожежу у Костьолі, хоча будівля повністю на балансі мінкульту.
 
У соцмережах кияни пишуть власні думки щодо події – “просто біль”, “уроди”, “не мали коштів і клепки утримувати” та звинувачують в пожежі Мінкультури.
 
Побачити  як виглядає Костел Святого Миколая після пожежі, можна тут.

Великий Київ у Google News

підписатися