Міністр культури взяв під контроль пожежу у Костьолі, хоча будівля повністю на балансі мінкульту – депутат

Автор: Любава Лисичкіна
10:05 04.09

За словами депутата Київради, всі ремонти, а точніше їх відсутність у релігійній споруді – це повністю і лише сфера відповідальності мінкульту.

Міністр культури взяв під контроль пожежу у Костьолі, хоча будівля повністю на балансі мінкульту – депутат
Про це написав у Facebook представник “Європейської Солідарності”, депутат Київради Леонід Ємець.
 
“Ткаченко іезуіт?!?? Міністр культури взяв під особистий контроль ситуацію із пожежою у Костьолі. Оригінально.  Зважаючи на те, що Костьол архітектора Городецького, давно і повністю знаходиться під контролем і на балансі міністерства культури. Всі ремонти, а точніше їх відсутність це повністю і лише сфера відповідальності мінкульту”, – зазначив Ємець.
 
Він також зауважив, що  польська та українська католицька громада давно благає передати костел їм, аби вони могли реставрувати і зберігти це надбання не лише міністерства культури, а культури людства.  
 
“Спочатку від Костьолу відвалюються шматки, а тепер втачено унікальний орган яким він і славився. Молодець Ткаченко. Проконтролював уже”, – обурюється політик.
 
Як відомо, вчора пізно ввечері загорівся костел святого Миколая (ВІДЕО). Загорання сталось між першим і другим поверхами та швидко розповсюдилось на покрівлю будівлі.
 
Рятувальники пожежу  загасили, але виявилося, що пошкоджено орган (ФОТО, ВІДЕО).  Причина виникнення пожежі встановлюється.

Великий Київ у Google News

підписатися