Знайдено тіло батька двох дівчаток, які через матраци потонули на Київському водосховищі

Автор: Марія Супрун
16:23 24.06

Сьогодні, 24 червня, о 14-30 в акваторії Київського водосховища, поблизу с. Лебедівка, Вишгородського району, місцевим населенням було знайдено тіло чоловіка, пошуки якого тривали чотири доби.

Знайдено тіло батька двох дівчаток, які через матраци потонули на Київському водосховищі

Як розповіли у ДСНС, 20 червня їм надійшло повідомлення про те, що в акваторії Київського водосховища, ймовірно, потонули 3 особи: батько 1985 року народження та дві дитини 2011 та 2017 років народження.

Одну дівчинку з води дістали місцеві мешканці та передали медикам, але, на жаль, дорогою у лікарню дитина померла. Тіло іншої дівчинки було знайдено на відстані більше 10 кілометрів від місця зникнення, поблизу села Козаровичі.

Пошуки чоловіка продовжувалися до сьогоднішнього дня.

Нагадаємо, подружжя з двома дітьми відпочивало на Київському водосховищі. Вони плавали на надувних матрацах. Через раптовий сильний вітер матраци почало відносити від берега. На порятунок родині кинулись відпочивальники. Їм вдалося впіймати один матрац і врятувати жінку, а також дістати з води одну дитину, яка згодом померла. Тіло другої дитини – 10-річної дівчинки знайшли через дві доби. А лише сьогодні – тіло батька. Жінка за день втратила всю сім’ю.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...