Зламав руку дубинкою. “Контужений” охоронець Олександрівської лікарні побив адвоката (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
20:58 07.12.2021

Охоронець Олександрівської лікарні в Києві побив водія автівки, яка заїхала на територію медзакладу. Внаслідок побиття у чоловіка діагностовано перелам руки.

Зламав руку дубинкою. “Контужений” охоронець Олександрівської лікарні побив адвоката (ВІДЕО)

Побитим виявився приватний адвокат Дмитро Калько. Про інцидент, який трапився 6 грудня, він повідомив у Facebook.

Коли в’їзд до лікарні віддають у розпорядження “контуженого” з саморобними знаряддями для нападу. Жодних камер, з їхніх слів, на в’їзді немає, проїзд зазвичай платний“, – написав Калько.

Він звернувся до депутатів Київради, “бо КМДА, Департамент та їх КП все влаштовує“. “Чи можливо автоматизувати в’їзд до лікарні, щоб не доводити експерту охорони крайню потребу і виключити корупційну складову? Чи можливо видати їм нелетальні гумові кийки?” – додав чоловік, оприлюднивши відео інциденту.

Читайте також: Знову бійка в ресторані: п’яні “джигіти” ображали жінок та підрізали трьох чоловіків, які за них заступились

Запис починається з того моменту, як охоронець, чоловік похилого віку, б’є кілька разів дубинкою водія автівки та вимагає від нього прибрати машину.

Увага! Присутня ненормативна лексика

Що стало причиною конфлікту, незрозуміло, сам Калько про це нічого не повідомив. Разом з тим на відео чутно, що охоронець звинувачує опонента у нападі, мовляв, той намагався його побити. “Ти кидався на мене, на діда старого!.. Я контужений!” – кричав він.

Також з відео можна припустити, що охоронець крім дубинки використовував й інші “спецзасоби”.

Читайте також: Дорожні війни: в Києві кур’єри прямо на дорозі побилися з водіями (ВІДЕО)

Запис зробила жінка, ймовірно, дружина потерпілого. Чи була викликана поліція, також невідомо, однак і жінка, і побитий чоловік сказали, що вони чекають на правоохоронців й нікуди не підуть з місця події.

Адвокат також оприлюднив результати рентгенографії.

Згідно з медичною довідкою, у нього – перелом лівої руки зі зміщенням. Йому наклали гіпс.

 Станом на 20:50 на сайті та сторінці у Facebook КНП “Олександрівська лікарня планового лікування” немає інформації та коментарів щодо нападу охоронця на водія.

Нагадаємо, 1 грудня в соцмережі було оприлюднено відео, на якому охоронець будмайданчика нападає на літню жінку, яка вигулювала собаку.  Він штовхав її, ображав, а також погрожував застосувати фізичну силу.

Великий Київ у Google News

підписатися