Зірка фільму “Мирний-21” вступив до лав ЗСУ

Автор: Любава Лисичкіна
22:17 27.02

Відомий український актор Олексій Тритенко, який знімався у фільмах “Голем”, “Чорний ворон” та “Крути”, розповів, що з початком війни пішов у ЗСУ.

Зірка фільму “Мирний-21” вступив до лав ЗСУ

 Про це він написав сам в  Instagram.

 Два роки Тритенко не розголошував інформацію публічно. Розповісти про свою службу він вирішив після обурення хейтерів, які почали дорікати йому за військову форму.

“Помітив, що останнім часом відновилася хвороблива увага до того, що я ношу військову форму і маю нахабність з’являтись у ній на деяких світлинах. Що ж, доводжу до вашого відома: військову форму я вдягнув з початком повномасштабного вторгнення”, – сказав Олексій.

Наразі відомо, що актор служить на фронті молодшим сержантом.

Олексій Тритенко:
актор, з 2004 року Тритенко працював актором Київського академічного театру драми і комедії. З 2018 рокуграв у Київському академічному Молодому театрі. Актор спробував себе одного разу як режисер, знявши короткометражний фільм “Листи до батька”.
У 2018-му підтримав звернення Європейської кіноакадемії на захист ув’язненого у Росії українського режисера Олега Сенцова.

 До слова, Юрій Лозинський 2 роки тому розбирав завали та рятував людей після першого влучання в багатоповерхівку в Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися