Житлова афера у Гостомелі: два брата обвели довкола пальця і покупців квартир, і забудовників

16:27 05.02

Двоє братів із Гостомеля підозрюються у привласненні мільйонів гривень на будівництві жилого комплексу. У період 2016-2019 років шахраї обдурили 16 інвесторів будівництва та 4 забудовників на суму 5 млн грн.

Житлова афера у Гостомелі: два брата обвели довкола пальця і покупців квартир, і забудовників

Як розповіли у прокуратурі області, один з підозрюваних представляв інтереси девелоперів в реалізації комфортного та доступного житла в екологічно привабливому передмісті столиці.

Діяв зловмисник на підставі нотаріально посвідченої довіреності на продаж нерухомого майна, з правом укладення відповідних правочинів щодо відчуження нерухомості – квартир та нежитлових приміщень що знаходяться на території Крюківщинської сільради з правом визначення ціни та умов договорів на свій власний розсуд.

До злочинної діяльності він залучив і 19-річного молодшого брата, який також спілкувався з потенційними покупцями майбутніх квадратних метрів.

Як наслідок, 16 громадян вклали свої власні кошти під виглядом інвестицій в будівництво, частину з яких зловмисники спрямовували на розрахункові рахунки забудовника, а решту коштів привласнювали.

Загальна сума збитків, заподіяних кримінальним “сімейним підрядом” становить близько 5 мільйонів гривень.

Наразі обоє ділків затримані. Їм повідомлено про підозру у підробленні офіційних документів та шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб (ч. 1,3 ст. 358 , ч.ч.ч. 2,3,4 ст. 190, КК України). Наразі вирішується питання щодо обрання фігурантам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Читайте також: Шахраї дочекались смерті самотньої жінки та забрали її квартиру в центрі Києва

Нагадаємо, у Києві викрили шахрая-кардера, який поцупив з рахунків українців півмільйона гривень

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...