Жителі Коцюбинського ризикують залишитися без води через мільйонні борги

Автор: Володимир Хлєбников
16:49 03.12.2021

З 16 грудня мешканці селища Коцюбинське під Києвом можуть залишитися без води. Компанія УЖКГ “Біличі” заборгувала “Київводоканалу” майже 9 млн грн.

Жителі Коцюбинського ризикують залишитися без води через мільйонні борги

Про це сьогодні, 3 грудня, повідомила пресслужба “Київводоканалу”.

На рахунку УЖКГ “Біличі” акумулюються кошти, які абоненти перераховують за користування послугою водовідведення, а “Біличі” вже розраховуються з “Київводоканалом”. Станом на сьогодні УЖКГ “Біличі” має перед “Київводоканалом” заборгованість за відведення стоків у сумі 8,8 млн грн і багато років не виконує своїх договірних зобов’язань щодо здійснення розрахунків“, – йдеться у повідомленні.

У “Київводоканалі” зазначають, що поки йде “розв’язання проблеми в юридичній площині”, борг збільшується.

Безперебійність надання послуг водовідведення опинилась під загрозою через борги, хоча люди сумлінно сплачують кошти за отримані послуги. За наявною інформацією, майже 90% абонентів сплачують УЖКГ “Біличі” за послугу водовідведення вчасно та в повному обсязі, але з червня 2021 року УЖКГ “Біличі” жодних оплат за послуги “Київводоканалу” не здійснювало взагалі“, – стверджують у компанії.

Читайте також: У Коцюбинському задля дитсадка позносили гаражі: обіцяють відкрити 1 вересня

Селищному голові Коцюбинського вже надіслано попередження, що послуги з централізованого водовідведення для УЖКГ “Біличі” можуть бути обмежені вже з 16 грудня, якщо жодних варіантів погашення заборгованості не буде запропоновано.

Станом на 16:40 коментарів УЖКГ “Біличі” з приводу попередження “Київводоканалу” не надходило.

Нагадаємо, наприкінці вересня депутати Київради підтримали звернення до Київоблради, Офісу генерального прокурора, НАБУ, Головного управління СБУ в місті Києві та територіального управління ДБР щодо ситуації навколо протиправного вилучення земель територіальної громади Києва та намагання у позаправовий спосіб змінити межі столиці. Мова, зокрема, йде про намагання розширити Коцюбинське.

Великий Київ у Google News

підписатися