У Коцюбинському задля дитсадка позносили гаражі: обіцяють відкрити 1 вересня

Автор: Любава Лисичкіна
21:35 24.07

Новий корпус ДНЗ «Ластівка» розміститься на першому поверсі дев’ятиповерхівки на вулиці Пономарьова 2/2, точніше у прибудові площею 700 квадратних метрів.

У Коцюбинському задля дитсадка позносили гаражі: обіцяють відкрити 1 вересня
 Про  відкриття нового корпусу дитсадка «Ластівка», де  тривають роботи із підключення приміщення до комунікацій – водопостачання, теплопостачання, каналізації, повідомив міський голова Коцюбинського Сергій Даніш.
 
За його словами, щоб  прокласти комунікації, нещодавно прилеглу територію звільнили від несанкціоновано встановлених гаражів. Наразі  завершуються внутрішні роботи, а потім   – умеблювання приміщення та благоустрій двору.
Даніш зазначив, що приміщення  вдалося повернути  у комунальну власність. Оскільки будівля довго не використовувалося, щоб привести її до ладу потрібно було провести чимало роботи.
Тут здійснили перепланування, реконструювали дах, замінили вікна та двері, утеплили приміщення. Як того вимагають норми облаштували вентиляційну систему та встановили протипожежну сигналізацію.
 
Посадовець зауважив, що на терміни виконання робіт вплинув локдаун,  але з 1 вересня  новий  дитсадок вже почне повноцінно працювати.
 
До слова,  озеро у Ворзелі міська влада обіцяє перетворити на “перлину”.

Великий Київ у Google News

підписатися