Жодної вцілілої будівлі. Рятувальники показали розбір завалів в Бородянці

Автор: Володимир Хлєбников
14:55 07.04

Російські окупанти так завзято бомбили та обстрілювали селище Бородянка на Київщині, що не лишили по собі жодної вцілілої будівлі.

Жодної вцілілої будівлі. Рятувальники показали розбір завалів в Бородянці

Про це йдеться у повідомленні Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники продовжують “камінь за каменем” розбирати завали.

У світле свято Благовіщення ми усій Україні бажаємо благої вісті. Дуже важко щодня отримувати повідомлення про те, як страждають наші люди і наша земля. Ми робимо усе, що в наших силах, аби наблизити таку очікувану перемогу, очистити наші міста та села, щоб і згадки про руський дух не лишилося на мирних вулицях нашої країни“, – йдеться в повідомленні рятувальників.

В ДСНС зауважили, що в Бородянці “російська чума не лишила жодної вцілілої будівлі”. “Невтомно працюють і наші піротехніки. Під пильною увагою вітчизняних і міжнародних ЗМІ вони показують усю правду про кривавий терор, влаштований росією на нашій землі“, – додали у відомстві, оприлюднивши відповідне відео.

Нагадаємо, 6 квітня нардепка фракції “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар, коментуючи трагедію в Бородянці, заявила, що  “тіла досі дістають з-під завалів, а завали – це просто все місто“.

Читайте також: Поховані живцем: у Бородянці чули десятки нелюдських голосів з-під завалів, але окупанти нікого туди не пускали

Великий Київ у Google News

підписатися