Жінки кращі снайпери ніж чоловіки – українська снайперка “Жанна Д’Арк”

Автор: Ольга Даниленко
19:40 19.10.2022

Жінки кращі снайпери ніж чоловіки, адже холоднокровніші, не вагаються та мають краще налагоджений дальномір.

Жінки кращі снайпери ніж чоловіки – українська снайперка “Жанна Д’Арк” Фото: Facebook Емеральд

Про це розповіла українська снайперка Євгенія Емеральд із позивним “Жанна Д’Арк”.

З перших днів повномасштабного вторгнення РФ Євгенія була у ЗСУ, пізніше її запросили до новоствореного полку спецпризначення “Сафарі” для виконання завдань у гарячих точках.

“Жінки холоднокровніші. Якщо чоловік може завагатися робити постріл чи ні, то жінка ніколи не завагається. І кажуть, що дальномір у жінці краще налагоджений за чоловіків. Як сказав мені командир на початку повномасштабного вторгнення: “Євгеніє, якщо посадити тебе, мене і ще одного чоловіка, налаштувати гвинтівки, то ти зробиш влучання краще ніж ми”, – пояснила Євгенія в ефірі “Радіо НВ”.

За її словами аби поцілити у ворога – потрібно стріляти: “прямо в ціль і не вагатися”.  

Снайперка також наголосила, що наразі багато охочих стати снайперами, але для професійного снайпера замало вміти влучно стріляти.

“Людина має володіти різноманітними знаннями – це геометрія, алгебра, фізика, логічне мислення. Має орієнтуватися на території, знати основи маскування. Снайпер сам собі готує прихід і відхід. Хочу розвіяти міф, часто снайпер не робить жодного пострілу. Основна задача – слідкування та зняття даних. Секрет розповім, снайпер робить один постріл, максимум два. Якщо він на одній позиції зробить більше пострілів – його вирахують і він буде двохсотим”, – розповіла снайперка.

Читайте також: Віртуоз своєї справи: у столиці попрощалися зі снайпером-розвідником

Нагадаємо, українська снайперка Євгенія Емеральд кинула виклик дружині наркодилера Юрія Чернецького, яка збирає 4 млн грн на його заставу, Емеральд оголосила збір 4 млн грн на допомогу ЗСУ.

Як повідомляв “ВК”, незабаром вперше в історії ЗСУ у жінок, які служать в армії, з’явиться уніфікована жіноча військова форма. У ЗСУ разом із добровольцями територіальних громад сьогодні служать близько 57 тисяч жінок. З них близько 32 тисячі перебувають у зоні бойових дій.

Наразі українським захисницям досі видають чоловічу піксельну військову форму та спідню білизну для чоловіків.  Як правило, військові-жінки перешивають чоловічу піксельну форму та витрачають на це понад 2000 грн.

 

Великий Київ у Google News

підписатися