“Зґвалтував мене в мої 17 років”: з’явилася ще одна жертва відомого актора Талашка

Автор: Марія Супрун
15:50 08.09

Місяць тому знаменитого українського актора Володимира Талашка, який найбільш відомий за фільмом “В бій ідуть тільки “старики””, звинуватили в сексуальних домаганнях до студенток та абітурієнток, а зараз ще одна дівчина заявила про згвалтування.

“Зґвалтував мене в мої 17 років”: з’явилася ще одна жертва відомого актора Талашка

Марія Смирнова-Матрос розповіла у Facebook, що в 17-річному віці була зґвалтована Талашком, який був другом її сім’ї з дитинства.

Дівчина не була студенткою Володимира Талашка, але знала його, коли ще була 4-річною дівчинкою. Після школи Марія вирішила вступати на режисерський факультет – так вона знову зустрілася з ним.

“Володимир Талашко, з яким зараз згадують alyona alyona, зґвалтував мене в мої 17 років. Він був другом моєї родини з моїх 4-х років. Теж запросив до себе “репетирувати” до вступу і я поїхала за мрією. Режисура мене після цього цікавити перестала, чому я зараз дуже рада. Була б поганим продюсером, – написала Марія Смирнова-Матрос.

У коментарях під постом Марія Смирнова-Матрос відповіла, що не повідомила тоді до поліції, оскільки не хотіла починати скандал. Розповісти про це зараз вона вирішила тому, що кількість жертв привертає увагу громадськості.

Нагадаємо, Володимира Талашка звинуватили в домаганнях його колишні студентки. Вони почали розповідати, якими методами викладач часом навчав та викладати дописи у соцмережі. У Мінкульті відреагували на ситуацію, яка склалася у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого. Там ініціювали службове розслідування і закликали керівництво університету сприяти оперативній та всебічній перевірці усіх наведених випускницями фактів.

Сам Талашко сказав, що ніколи не виявляв ні до студенток, ні до абітурієнток сексуальний інтерес.

Великий Київ у Google News

підписатися