Згадки про гру президента членом на роялі порушують основи нацбезпеки, – Мосейчук

13:30 23.10.2020

Ведуча політичного ток-шоу каналу 1+1 “Право на владу” Наталія Мосейчук вважає, що партія “Європейська солідарність” порушує основи національної безпеки, розповідаючи, що колись президент Володимир Зеленський “грав членом на роялі”.

Згадки про гру президента членом на роялі порушують основи нацбезпеки, – Мосейчук

Про це Мосейчук сказала в ефірі програми, спілкуючись з нардепом від “ЄС” Артуром Герасимовим.

Щодо того, що ви говорите: нехай він піде на базар, нехай він те, нехай він там колись грав чимось по роялю, як в Верховній Раді ви сказали. Ви знаєте, ви…, ну коль пошла такая пьянка, говоримо відверто. “Європейська Солідарність” робить найбільше зло, як на мене, в тому, що вона зараз порушує основи національної безпеки, тому що президент Зеленський, подобається він вам чи не подобається, це головнокомандувач країни і розповідати там, хто там чим грає на роялі і куди на “ти” там президент має піти… Ви розумієте, ви робите все, щоб люди зневірилися в усіх гілках влади: в президенті, потім в релігії… Навіть, якщо колись ви прийдете до влади, ви прийдете на руїни..” – заявила ведуча.

Нагадаємо, раніше нардеп від “Європейської солідарності” Вікторія Сюмар розкритикувала Зеленського за його послання у Верховній Раді: “Я побачила банального піарщика і циніка, який на всьому святому вміє тільки піаритись. Який розказує, що він до двох революцій мав стосунок. Я до них мала стосунок, а не він! Де він тоді був? Він членом грав на роялі тоді, коли ми стояли на всіх майданах країни”.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин