Зеленський знову дав у штангу: пост про Шевченка вийшов не з тим фото

Автор: Тетяна Сененко
16:05 11.03

Президент України Володимир Зеленський зробив допис у соцмережі Facebook до дня народження з портретом молодої людини, очевидно думаючи, що то – юний Тарас.

Зеленський знову дав у штангу: пост про Шевченка вийшов не з тим фото

Замість портрета Шевченка допис проілюстрований картиною «Портрет невідомого», яку великий українець написав у 1837−1838 роках. На малюнку зображений юний петербурзький франт із модною зачіскою.


«Чому його зобразив Шевченко – питання до біографів. Суть не в тому. Чому Зеленський вирішив, що на портреті – сам художник??? Але, власне, какая разніца?», – дивується у Фейсбуці журналіст Василь Зима.

Картина «Портрет невідомого», виконана аквареллю на бристольскому картоні, зберігається в Національному музеї Тараса Шевченка.

Українці на реакцію не поскупились . Під дописом вмить з’явилися коментарі: «Навіть діти знають, що це не Шевченко», «Знову прокол», «Портрет невідомого», намальований Тарасом Шевченком, але це не портрет Шевченка. Прохвесіонали…», «А в чувака на портреті теж якесь свято?».

До слова, його прессекретарка Юлія Мендель у цей час певно була більше сваркою з європейським економістом, ніж належним виглядом сторінки Президента.

Хоча. такий казус з фото для Гаранта не перший, раніше  Зеленський привітав народ Китаю з Новим роком за східним календарем, опублікувавши при цьому фото з Непалу.

До слова, його прессекретарка Юлія Мендель у цей час певно була більше зайнята сваркою з європейським економістом, ніж належним виглядом сторінки Президента.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...