Зеленський поскаржився, що не знаходить собі місця у Києві

Автор: Володимир Хлєбников
16:54 26.11.2021

Президент Володимир Зеленський звинуватив журналіста Михайла Ткача у тому, що через його діяльність він не може знайти місця в Києві для “спокійного відпочинку”.

Зеленський поскаржився, що не знаходить собі місця у Києві

Про це він заявив під час пресмарафону в Києві 26 листопада.

Питання Ткача стосувалося святкування 50-річного ювілею керівника Офісу президента Андрія Єрмака на державній дачі “Синьогора” в Івано-Франківській області.

Я маю повне право іноді відпочивати, але завдяки Вам для мене більше немає місця в Києві, де я можу відпочивати. Це не правильно! Я жива людина і маю право, Михайло, на особисте життя. Я вас не звинувачую, але завдяки Вам ніхто з моїх дітей не може біти без охорони, завдяки Вам мої діти майже ніде нічого не святкують. Завдяки Вам людина, якій було 50 років 21 листопада (голові Офісу президента Андрію Єрмаку, – прим. “ВК”), відмовився святкувати… Завдяки Вам у мене немає часу на моє власне життя, на що я маю право. Тому я маю право, не приховуючи це, їхати туди, куди я хочу“, – заявив Зеленський.

“Якщо Ви мене питаєте, чи я був у “Синьогорі”, чи святкував я з Єрмаком. Відповідаю: так. І Єрмак був зі мною. Я вважаю, що те, що Ви проти мене робити, є неправильним”, – емоційно додав президент.

Читайте також: Зеленський відкинув можливість нового Майдану та звинуватив Ахметова в медіавійні

Нагадаємо, під час пресмарафону 26 листопада Володимир Зеленський заявив, що отримав інформацію від спецслужб про підготовку 1-2 грудня в Україні державного перевороту. За його словами, до участі в перевороті “втягують бізнесмена Ріната Ахметова”.

Великий Київ у Google News

підписатися