Зеленський врятував би Крим, але в цей час знімався у російській любовній комедії

Автор: Любава Лисичкіна
21:17 01.02

У період коли російські збройні формування захоплювали український півострів Крим, Володимир Зеленський був на зйомках фільму “8 перших побачень”, які проходили на території держави-окупанта.

Зеленський врятував би Крим, але в цей час знімався у російській любовній комедії

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив народний депутат України Гео Лерос.

На підтвердження своїх слів депутат оприлюднив колаж зі скріншоту посту Зеленського у соцмережі від 6 серпня 2014 року та скріншоту новини в одному  з українських видань. Новина була  оприлюднена  за   текстом  інтерв’ю президента  програмі “Axios” на платформі HBO (текст розміщено на сайті Офісу президента). 

До слова, у дописі Зеленського від 6 серпня 2014 року, на який посилається Лерос, сказано: “У Росії я дійсно був на зйомках фільму” 8 перших побачень “, які успішно завершилися ще на початку червня. Люблю вас Люди. Мир вам. Бережіть один одного”.

В той же час в інтерв’ю Зеленський зазначає, що  не допустив би окупації Кримського півострова в 2014 році, якби тоді очолював державу.

Як відомо,  у “Європейській солідарності” жорстко відреагували на заяви президента України Володимира Зеленського в інтерв’ю “НВО”, де він висловлює претензії до президента США та лідерів європейських держав за негаразди в нашій країні. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...