Зеленський відреагував на петицію про скасування заборони виїзду чоловіків з України

Автор: Володимир Хлєбников
20:23 22.05

Петиція про скасування заборони на виїзд за кордон чоловікам призовного віку має адресуватися не президенту, а батькам полеглих українських воїнів.

Зеленський відреагував на петицію про скасування заборони виїзду чоловіків з України

Про це 22 травня під час спільної з президентом Польщі Анджеєм Дудою пресконференції заявив президент України Володимир Зеленський, інформує кореспондент “ВК“.

«Я, мабуть, не до кінця розумію, до кого ця петиція. До мене?  А може, ця петиція повинна адресуватися до батьків тих воїнів, яких втратили через те, що вони захистили ціною свого життя Україну, ту чи іншу область, той чи інший регіон, те чи інше місто? Ви знаєте, що у більшості своїй (захищали, – прим. “ВК”) не своє місто, де народилися“, – сказав Зеленський.

У цьому контексті президент підкреслив, що коли звертаються з пропозицією, щоб чоловіки могли під час воєнного стану поїхати з країни, то ця петиція – не за адресою. Водночас він наголосив, що закон встановлює певний термін для розгляду петиції та офіційної відповіді на неї.

Читайте також: Рада остаточно заборонила символіку вторгнення РФ в Україну

Раніше на сайті президента було оприлюднено електронну петицію з вимогою скасувати заборону виїзду з України чоловіків віком від 18 до 60 років та запровадити пріоритет призову під час мобілізації добровольців.

За кілька днів документ набрав необхідні для розгляду 25 тисяч підписів.

Висловити своє ставлення щодо заборони чоловікам призовного віку виїжджати з України під час воєнного стану Ви можете в опитуванні “Великого Києва”.

Як писав “ВК“, на засіданні 22 травня Верховна Рада продовжила термін дії воєнного стану в Україні до 23 серпня.

Великий Київ у Google News

підписатися