Зеленський-танкіст на пам’ятнику бійцям – ЗСУ прокоментували скандал

16:25 14.12.2020

Днями на території штабу Командування Сухопутних Військ встановили пам’ятний знак на честь українських бійців, які воюють на Донбасі. Але він викликав хвилю обурення, критики та глузувань у соцмережі – зображені воїни користувачам нагадали президента Володимира Зеленського і двох генералів. У ЗСУ відповіли на критику громадськості.

Зеленський-танкіст на пам’ятнику бійцям – ЗСУ прокоментували скандал

Фото пам’ятника, який викликав обурення, опубліковані на сторінці Сухопутних Військ у Facebook. На пам’ятнику зображені солдати з трьох родів військ – танкіст, льотчик і піхотинець. На думку користувачів, танкіст сильно нагадує президента Володимира Зеленського, а двоє інших солдатів – командувача Об’єднаними силами Сергія Наєва і командувача Сухопутними військами Олександра Сирського.

У дописі з’явились коментарі:

Також почали з’являтися фотожаби:
 

У командуванні Сухопутних військ ЗСУ розповіли “Сьогодні”, що до пам’ятного знаку точно не мають відношення ні президент, ні генерали.

Офіційна реакція з боку командування на таку критику, звичайно, буде. Що стосується людей, які зображені на пам’ятному знаку… Вони не мають жодного відношення до тих, чиї імена називають критики. Тобто, інформація “притягнута за вуха”, – повідомив керівник пресцентру командування Сухопутних військ ЗСУ Анатолій Прошин.

Нагадаємо, біля Офісу президента з’явилася карусель.

Великий Київ у Google News

підписатися