Зеленський оприлюднив термінове звернення через потужний обстріл Вінниці

Автор: Володимир Хлєбников
14:48 06.03

Російські терористи завдали ракетного удару по Вінниці, внаслідок чого було зруйновано аеропорт в селі Гавришівка.

Зеленський оприлюднив термінове звернення через потужний обстріл Вінниці

Про це у своєму терміновому зверненні повідомив президент Володимир Зеленський.

Мені щойно доповіли про ракетний удар по Вінниці – 8 ракет. Наша мирна Вінниця ніколи й нічим не загрожувала Росії. Ракетний удар жорсткий, цинічний, повністю зруйнований аеропорт. Вони продовжують знищувати нашу інфраструктуру, наше життя, яке будували ми, наші батьки, наші бабусі і дідусі, покоління українців“, – сказав президент.

Зеленський також звернувся до західних партнерів.

Кожен день ми повторюємо: “Закрийте небо над Україною! Закрийте для всіх російських ракет, для російської авіації, для всіх цих терористів. Зробіть гуманітарну повітряну зону без ракет, без авіабомб. Ми – люди, і це ваш гуманітарний обов’язок – захищати людей, і ви це можете. Якщо ви цього не зробите, не дасте нам літаків, щоб ми могли себе захистити, то можна зробити тільки один висновок: ви також хочете, щоб нас дуже повільно вбивали”. Це відповідальність і політиків світу, і західних лідерів. Відсьогодні і назавжди“, – сказав Зеленський.

За попередніми даними під обстріл також потрапила військова частина. Наразі інформація про постраждалих та руйнування з’ясовується.

Читайте також: В РНБО створили сайт “Окупант” для пошуку полонених РФ

Великий Київ у Google News

підписатися