Зеленський не реагуватиме на санкції США щодо Дубінського. Бо той всього лиш депутат

23:02 12.01

Радник глави ОП розповів, чому Президент України не реагуватиме на санкції США проти громадян і організацій України. Зокрема, санкції проти члена пропрезидентської партії Олександра Дубинського.

Зеленський не реагуватиме на санкції США щодо Дубінського. Бо той всього лиш депутат Фото: Колаж 24 каналу

В коментарі  Радіо Свобода   антикризовий радник Голови ОП Михайло Подоляк зазначив, що на це має реагувати в першу чергу керівництво фракції “Слуга народу”.

“А чому саме президент повинен на це реагувати, а не керівництво фракції, наприклад? Дубінський – депутат. І первинна реакція – це прерогатива депутатського корпусу і насамперед фракції Слуга народу. Саме так правильно”, – зазначив Подоляк.

Відомо, у партії “Слуга народу” ще не обговорювали введення Сполученими Штатами санкцій проти Олександра Дубінського, тому що “зайняті більш нагальними питаннями”.

Нагадаємо, Мінфін США ввів санкції проти нардепа від “Слуги народу” Олександра Дубінського і ще низки осіб і компаній, що були частиною російської мережі зовнішнього впливу, пов’язаної з нардепом Андрієм Деркачем і “безпосередньо чи опосередковано брали участь, фінансували, приховували або іншим чином були співучасником іноземного впливу на виборах у США”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...