Зеленський має пояснити, чому сьогодні мільярди йдуть країні-агресору – депутати «ЄС»

15:56 15.10

Закупівля у країни-агресора вугілля, електроенергії та бітуму для так званого «Великого будівництва» – це і є фінансування тероризму, яке мають розслідувати правоохоронні органи.

Зеленський має пояснити, чому сьогодні мільярди йдуть країні-агресору – депутати «ЄС»

Про це під час зустрічі з Генеральною прокуроркою заявили народні депутати з фракції «Європейська Солідарність». 

«Ми багато чуємо про 2014 рік, намагаються відвернути увагу суспільства від того, що відбувається зараз. Натомість бачимо, що зараз є чіткі випадки фінансування тероризму. Є закупівля електричної енергії у РФ на понад 100 мільйонів доларів за останні 2,5 роки. Більше ніж на три мільярди доларів куплено вугілля в РФ. Тобто напряму у держави – агресора. І ці всі питання чомусь намагаються приховати з суспільної уваги», – говорить народний депутат Ростислав Павленко. 

Також він нагадав про розслідування журналістів, в якому говориться, що не так давно державний «Укрексімбанк» видавав кредит 60 мільйонів доларів на підприємство, яке працює з окупованими територіями, ремонтує там техніку.

«Це величезна сума. Нам розказують, що у нас немає грошей на зарплати медикам чи військовим, але в той же час приймається рішення про виділення сотень мільйонів. Це не просто неприпустимо, це злочин, який має розслідуватися щодо співпраці з терористами. Так зване «велике крадівництво» – вони завозять бітум, вони завозять нафтопродукти з країни-агресора. З Російської Федерації», – наголошує Павленко. 

Нагадаємо, «ЄС» подала до Офісу Генпрокурора дві заяви про злочини оточення Зеленського.

Великий Київ у Google News

підписатися