Зефірна фортеця та Долина льодяників. На Співочому полі пройде «солодкий» фестиваль хризантем

19:20 19.09.2020

2 жовтня на території Печерського ландшафтного парку «Співоче поле» відбудеться відкриття традиційної осінньої виставки хризантем  «Світ солодощів».

Зефірна фортеця та Долина льодяників. На Співочому полі пройде «солодкий» фестиваль хризантем

Як повідомляє “Київзеленбуд”, цієї осені 30 тисяч хризантем різних сортів і кольорів поєднаються в одну солодку історію. На Співочому полі киян і гостей міста очікуватимуть 10 3D-композицій заввишки до 3,5 метри. 

Гостей чекають Долина льодяників, Фабрика солодощів, Пряниковий будинок, Зефірна фортеця, Містечко пекарів та багато іншого. І все це «приправлено» рожевою глазур‘ю, кондитерською посипкою, шоколадом і звісно – любов’ю до кожного відвідувача. 

Виставка триватиме з 2 жовтня по 1 листопада.

Під час відвідування виставки необхідно дотримуватись правил безпеки: носити захисні маски, користуватися антисептиками та дотримуватися соціальної дистанції. Правила відвідування Співочого поля можуть бути зміненими.

Читайте також: В парку “Перемога” можна буде посидіти у чашці серед хризантем (ФОТО)

Нагадаємо, до цього часу на Співочому полі тривала виставка квітів “Мульт-ленд”. Тут можна зустріти квітучі фігури персонажів з улюблених мультфільмів – Шрека, Алладіна та Джина, Білосніжку та всіх-всіх-всіх (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...