Збіднів на 2 мільйони доларів: у нардепа від “Слуги народу” Гуріна “вкрали” 42 біткоїни

Автор: Любава Лисичкіна
19:42 17.09

Народний депутат від “Слуги народу” Дмитро Гурін заявив про те, що в нього вкрали “холодний” криптовалютний гаманець. Там нібито лежали 42 біткоїни.

Збіднів на 2 мільйони доларів: у нардепа від “Слуги народу” Гуріна “вкрали” 42 біткоїни

Як повідомили на Telegram-каналі Klymenko Time, цей факт може бути пов’язаний з раніше задекларованими криптоактивами політика.

“Перший пішов — депутат Ради від “Слуги народу” Дмитро Гурін повідомив НАЗК про викрадення в нього “холодного” криптовалютного гаманця, на якому зберігалася велика сума в біткоїнах. У нібито викраденому гаманці “лежали” 42 біткоїни, які, згідно з декларацією про доходи Гуріна за 2020 рік, належали дружині депутата”, — зазначили в соцмережі.

До слова, у декларації криптовалюта коштувала 22,5 мільйони гривень, або приблизно 800 тисяч доларів (за курсом біткоїна на початок грудня 2020 року). За нинішнім курсом 42 біткоїни вартують близько 2 мільйонів доларів.

За словами Гуріна, ще 21 квітня зловмисники викрали його автомобіль, де зберігався “холодний” гаманець з біткоїнами. Нардеп надав НАЗК документ, що підтверджує факт розслідування справи про крадіжку в поліції Києва.

До слова, лебедина пісня ДАБІ: скандальна інспекція в останній день роботи дозволила звести ЖК на території НАУ.

Великий Київ у Google News

підписатися