Зберегти графіті вуличного художника Бенксі: поки міністерство думає, роботи псуються

Автор: Любава Лисичкіна
03:00 15.01.2023

Британський вуличний художник Бенксі підтвердив авторство семи графіті в Україні, що виконані в Києві, Бородянці та в Ірпені.

Зберегти графіті вуличного художника Бенксі: поки міністерство думає, роботи псуються

Як повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в інтерв’ю, МКІП і органи місцевої влади Київщини вирішують питання щодо збереження графіті Бенксі.

“Ми комунікуємо з місцевими представниками влади для того, щоб зберегти його (Бенксі – ред.) роботи. Малюнки потрібно або консервувати, або перевезти те, що можна, задля збереження в одному з музеїв. Насправді різне ставлення до того, де їх зберігати і як: у громадах чи поза ними. Однак певні домовленості (з місцевою владою – ред.) вже є, ми чекаємо на їхнє втілення”, – сказав він.

Також міністр зазначив, що комунікація МКІП та самого художника ніяк не відбувається.

Нагадаємо, малюнку Бенксі у Києві повернули первозданний вигляд та закрили рамою зі склом. А от на Київщині графіті вирвали зі шматком стіни.  Крім того, графіті Banksy у Бородянці псується: дзюдоїст вже майже без ноги.

Як повідомляв “ВК”, на початку листопада на зруйнованих будинках Київщини та у столиці почали з’являлись загадкові графіті, які дуже нагадували стиль найвідомішого невідомого вуличного художника Бенксі. Згодом сам геній стрітарту зізнався в авторстві малюнку у Бородянці та він розповів, які ще роботи створив, і показав відео.

Великий Київ у Google News

підписатися