“Завдяки їм вистояла Україна”. Петро Порошенко нагадав про подвиг “кіборгів”

13:20 16.01

16 січня в Україні відзначається День пам’яті кіборгів, які захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. Поки офіційна влада підбирає слова вдячності захисникам, лідер “Євросолідарності” Петро Порошенко вшанував пам’ять тих, кому довелося стати “кіборгами”.

“Завдяки їм вистояла Україна”. Петро Порошенко нагадав про подвиг “кіборгів”

Про подвиг захисників Донецького аеропорту нагадав у соцмережах п’ятий президент України і лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко.

Від відзначив, що запекле протистояння українських воїнів з російським агресором в Донецькому аеропорту назавжди у пам’яті українського народу.

Це – героїчна сторінка війни за Незалежність. Наші мужні захисники довели, що український дух стійкий та незламний, а силу волі та бажання жити у вільній країні російському агресору не зламати. Не вистояв бетон, але вистояли “кіборги”, – зазначив лідер “ЄС”.

Він впевнений: Україна вистояла саме завдяки подвигу “кіборгів” .

Низький уклін воїнам за захист землі. Вічна пам’ять полеглим героям. Слава живим захисникам Донецького аеропорту! І Слава Україні!” – додав Петро Порошенко

Читайте також: “Панове Слуги і “господа” з ОПЗЖ: шануйте українську, а не атакуйте!” – Порошенко

Нагадаємо, українські воїни героїчно захищали Донецький аеропорт 242 дні – з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. За цей час 200 бійців загинули, ще півтисячі отримали поранення. Аеропорт обстрілювали з артилерії, «Градів», мінометів і танків, працювали снайпери.

Кіборгами нескорених українців назвали самі терористи. Мовляв, тільки роботи здатні вистояти в таких нелюдських умовах. Більш детально про події тих днів читайте у нашому матеріалі Битва за Донецький аеропорт

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...