Заступника керівника БТІ та підрядника підозрюють у заволодінні 10 млн грн зі столичного бюджету

Автор: Марина Максенко
17:58 17.06

Шевченківською окружною прокуратурою міста Києва повідомлено про підозру заступнику начальника – голові тендерного комітету Комунального підприємства Київської міської ради «Київське міське бюро технічної інвентаризації» та директору ПП «Лабораторія Інформаційних Технологій» за фактом заволодіння бюджетними коштами у сумі близько 10 мільйонів гривень (ч. 2 ст. 366 та ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 367 КК України).

Заступника керівника БТІ та підрядника підозрюють у заволодінні 10 млн грн зі столичного бюджету

Про це повідомляє прокуратура.

Досудовим розслідуванням встановлено, що за результатами тендерної процедури, між КП КМР “Київське міське бюро технічної інвентаризації” та ПП “Лабораторія Інформаційних Технологій” було укладено договір щодо закупівлі послуг з обробки даних, вартістю 30 млн гривень.

Проведеною у ході слідства судово-економічною експертизою документально підтверджено розтрата третини виділених за договором коштів внаслідок необґрунтованого завищення підрядником витрат. Кошти у сумі понад 9,9 млн гривень було переведено на рахунки підконтрольних суб’єктів господарювання (субпідрядники), за виконання послуг, які фактично останніми не виконувались.

У жовтні 2021 року на підставі ухвал суду в офісних приміщеннях комунального та інших підприємств на території міста Києва, Чернігова, а також Київської області було проведено 16 обшуків, у ході яких було виявлено первинні фінансові документи та інші докази, які підтверджують злочинну діяльність посадових осіб підприємств.

Наразі вирішується питання щодо відсторонення заступника начальника – голови тендерного комітету БТІ від посади.

Водночас вживаються заходи, направлені на встановлення місцезнаходження директора ПП “Лабораторія Інформаційних Технологій” з метою проведення із останнім слідчих та процесуальних дій.

Документування вказаних обставин у кримінальному провадженні здійснювалось Шевченківською окружною прокуратурою міста Києва у тісній взаємодії із Департаментом контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

Великий Київ у Google News

підписатися