Засніжені сходи і слизькі тротуари: скільки порушень через несвоєчасне прибирання снігу виявили у Києві

Автор: Галина Ворона
19:11 27.11.2023

У Києві для подолання наслідків снігопаду протягом дня були задіяні комунальні служби та спецтехніка. Інспектори благоустрою посилено перевіряли міські території – за день виявлено 984 порушення щодо несвоєчасного прибирання снігу.

Засніжені сходи і слизькі тротуари: скільки порушень через несвоєчасне прибирання снігу виявили у Києві
оренда квартири Київ

Про це повідомив директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов.

За його словами, за день інспектори благоустрою внесли 910 приписів та склали 74 протоколи на керівників тих підприємств, які знехтували приписом та не виконали вимоги – вони понесуть адміністративну відповідальність.

Нагадуємо, згідно з Правилами благоустрою міста Києва підприємства, установи та організації повинні дотримуватися відповідних правил щодо забезпечення умов функціонування та утримання об’єктів благоустрою в належному санітарно-технічному стані, зокрема, прибирати від снігу та ожеледі прилеглу територію.

Читайте також:  Циклон відходить: якої погоди чекати у вівторок

 

Нагадаємо, з учорашнього вечора, коли почався сніг у Києві, комунальники тримали напоготові 533 одиниці спеціальної техніки. Для обробки покриттів вулиць і тротуарів станом на зараз підприємство має в резерві 15,6 тис. тонн солі, 6,5 тис. тонн піщано-сольової суміші та 52,5 тис. тонн піску.

Великий Київ у Google News

підписатися