Заскочити в останній вагон: закінчується реєстрація на ЗНО 2021

Автор: Тетяна Сененко
11:24 04.03

Залишилося два дні, щоб зареєструватися для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року – реєстрація завершується 5 березня. До цього дня також можна внести зміни в персональні дані учасника ЗНО, якщо в Сертифікаті учасника виявлено помилку.

Заскочити в останній вагон: закінчується реєстрація на ЗНО 2021

Про це нагадує Міністерство освіти та науки України.

5 березня – останній день, визначений для відправлення поштою реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Дату подання документів до регіонального центру оцінювання якості освіти визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Регіональні центри оцінювання якості освіти продовжуватимуть опрацьовувати реєстраційні документи, отримані після 5 березня, однак за умови, що вони відправлені у встановлені терміни. Документи, надіслані після 5 березня, опрацьовувати не будуть.

Перевірити стан опрацювання реєстраційних документів після надсилання можна за допомогою спеціального сервісу. Для цього до нього потрібно ввести номер реєстраційної картки. Документи в регіональних центрах оцінювання якості освіти опрацьовують у міру їх надходження, але не довше ніж протягом 10 робочих днів.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який особа, що реєструвалася, отримує в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням. Якщо Сертифікат не надійшов, слід перевірити стан опрацювання реєстраційних документів за допомогою спеціального сервісу.

Якщо особа вже має Сертифікат, однак виявила помилку в персональних даних, можна внести необхідні зміни до 5 березня, скориставшись спеціальним сервісом «Внести зміни».

Станом на 3 березня для участі у ЗНО та державній підсумковій атестації зареєстровано 268,339 тис. осіб, які обрали 1,092374 млн тестування.

До п’ятірки найпопулярніших предметів ЗНО, які обирають учні, входять:

історія України – цей навчальний предмет обрали 210028 осіб,
математика – 207205 осіб,
українська мова і література – 178119 осіб (87192 особи зареєструвалися для участі в тестуванні з української мови),
географія – 126190 осіб,
англійська мова – 105133 особи.

Основна сесія ЗНО цьогоріч стартує 21 травня тестуванням з хімії й триватиме до 15 червня, коли відбудеться ЗНО з географії. 

Нагадаємо, Мінцифра створила платформу для дистанційного навчання “Всеукраїнська школа онлайн”.

Тим часом заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк заявила, що влада має припинити самозаспокоєння і чесно визнати, що Україна вступає в третю хвилю пандемії COVID-19.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...