Заручники жорстокості і жадібності. Мавпа в хустці мерзне на Хрещатику, бо мусить заробляти гроші

Автор: Любава Лисичкіна
20:33 08.02

У столиці навіть в морози “підприємці” пропонують фотопослуги з мавпочками: бізнес, який обурює зоозахисників. Нещасні тварини, загорнуті у хустки та вдіті у теплий одяг, все одно потерпають як від холоду, так і від жорстокого поводження.

Заручники жорстокості і жадібності. Мавпа в хустці мерзне на Хрещатику, бо мусить заробляти гроші
Про черговий рейд Хрещатиком повідомили зоозахисники з UAnimals.
 
“Щодня їх, наче іграшок, виводять на центральну вулицю міста, аби надавати фотопослуги. На вулиці – 3 градуси морозу, проте це не заважає “підприємцям” весь день тримати мавп прив’язаними на короткому повідку, без вільного доступу до води чи їжі. Мавпи змушені “заробляти” без жодного перепочинку на шумній вулиці в умовах непомірного стресу”, – ідеться у дописі активістів.
 
Активісти  звернулися до правоохоронців, в результаті, домоглись   складання протоколу про адміністративні правопорушення за частиною 3 статті 88-1 (“Порушення правил утримання диких тварин у неволі”).  Як зазначають зоозахисники, патрульні  не побачили факту жорстокого поводження і необхідності  вилучити тварину.  
 
За словами зоозахисників, вони  очікують передачу справи на розгляд суду.  Також, представники UAnimals написали  скаргу на бездіяльність патрульних. 
 
“Вони вирішили залишити мавп в умовах постійного порушення правил утримання, що може призвести до шкоди для здоров’я тварин. Так! На зв’язку із активістами була засновниця “Притулку для диких тварин”, яка погодилась взяти на себе догляд та реабілітацію тварин”, – переконані захисники тварин.
 
Нагадаємо, у Києві запанувала зима – “нічиї” тварини можуть загинути без нашої допомоги.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...