Зароби стипендію на освіту! Розпочато конкурс для дівчат на краще есе про жінку-науковицю

Автор: Любава Лисичкіна
21:42 19.02

Благодійна освітня організація STEM is FEM за підтримки ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) запускають освітній арт-проєкт «Наука — це вона».

Зароби стипендію на освіту! Розпочато конкурс для дівчат на краще есе про жінку-науковицю

Як  інформує Освіторія, проєкт є частиною кампанії ООН Жінки «Покоління рівності» з популяризації гендерного паритету серед молоді та забезпечення лідерства жінок у технологіях та інноваціях.

Першою частиною проекту стане художня виставка сучасних українських ілюстраторів. Пересувна експозиція складатиметься із 12 портретів українських жінок-вчених та подорожуватиме всією Україною.

На портретах можна буде побачити представниць української науки: кібернетикиню Катерину Ющенко, математикиню Клавдію Латишеву, молекулярну біологиню Ганну Єльську, фізикиню Антоніну Прихотько,  орнітологиню Наталію Атамась та інших

Друга частина — загальнонаціональний конкурс есе. До участі запрошуються дівчата віком від 14 до 21 року. Вимоги до тексту: для написання твору необхідно обрати одну з 12 українських науковиць, представлених за посиланням, та висвітлити якою науковою діяльністю займалася героїня та  у яких царинах вона працювала. А також поділитися  особистим враженням від цієї постаті.

Орієнтовний розмір тексту — 500 слів. Роботи, що надсилаються на конкурс, мають бути оригінальними та ніде раніше не опублікованими. Твори перевірятимуться на наявність плагіату.

Більш детальні умови читайте на сайті. Конкурсні твори надсилати до 15 березня включно. 

 Серед призів –  персональний майстер-клас із професійною редакторкою та публікація есе у всеукраїнському популярному виданні та  стипендія на освіту.  

Відомо, стартував кастинг на головні ролі у бродвейському мюзиклі “The School of Rock”. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...