Восени побачимо в опері бродвейський мюзикл “The School of Rock”. Стартував кастинг на головні ролі

Автор: Любава Лисичкіна
19:10 19.02

Всесвітньо відома постановка Ендрю Ллойд Веббера вперше буде представлена українському глядачеві рідною мовою.

Восени побачимо в опері бродвейський мюзикл  “The School of Rock”. Стартував кастинг на головні ролі

Як  повідомляє Kyiv Live, мюзикл покажуть вже цієї осені у київській опері.

Кастинг на україномовну версію твору розпочнеться 1 березня. Він відбувається на професійній основі. 

Для головної чоловічої ролі  шукають   тенора чи баритона з сильними верхами та вмінням співати “рокерською” манерою, вільним володінням українською мовою, пластикою тіла та хорошими артистичними даними.

Кандидатки на партію головної жіночої ролі  мають  вільно говорити українською, мати хороші артистичні та вокальні дані,  бути пластичними. Окремо дівчина чи жінка має бути в змозі виконати арію Цариці Ночі з “Чарівної флейти” Моцарта і будь-яку пісню Лари Фабіан чи Селін Діон.

Зазначається, що актори підписуватимуть контракти та отримуватимуть гонорари. Під час репетицій (липень-серпень) та показу у вересні учасник мюзтклу має перебувати в Києві. Дорослим акторам після заповнення заявок надішлють матеріали для прослуховування.

“The School of Rock”  – це рок-мюзикл на музику Ендрю Ллойда Уеббера, слова Гленна Слейтеура і книга Джуліани Феллоуз. Заснований на одноіменному фільмі 2003 року, постановка розповідає історію Дьюї Фінна, безробітного рок-співака та гітариста, який видає себе за вчителя в престижній підготовчій школі. Виявивши у своїх учнів музичний талант, Дьюі формує групу п’ятиклассників аби перемогти у конкурсі “Битва оркестрів”.

До слова, у столиці проходить виставка картин легендарної Марії Примаченко.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...